Kebaby w Łodzi

Wpisy

 • wtorek, 21 maja 2013
  • THE WINNER IS...

   Zwycięzcą mojego rankingu jest Kebab na terenie Manufaktury! Najlepszy łódzki kebab moim skromnym zdaniem i mimo próbowania go w wielu innych miejscach nie znalazłem w Łodzi lepszego. I nie tylko w Łodzi, w całej Polsce moim zdaniem nie ma lepszego kebaba niż właśnie tam. Mięsko jest bardzo dobrze przygotowane, warzywka świeże a bułka świetnie upieczona. Po za tym porcje są niezwykle duże i chyba nie da się nie najeść tym kebabem. Odwiedzałem to miejsce wielokrotnie, często będą bardzo głodnym a po zjedzeniu kebsa czułem się mega syty.Mimo ze lokal można uznać za bardzo mały, są tam tylko 2 krzesła to nie przeszkadza to w zdobyciu pierwszego miejsca w moim rankingu. Polecam Wam to miejsce z całego serca!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „THE WINNER IS...”
   Tagi:
   Autor(ka):
   kebabywlodzi
   Czas publikacji:
   wtorek, 21 maja 2013 10:19
 • wtorek, 07 maja 2013
  • DONER KEBAB KOLEJNY

   2 Miejsce zajmuje .... Doner Kebab! Tak, znowu. Chodzi mi o Doner Kebab znajdującego się na przeciwko Doner Kebabu przy ulicy Narutowicza 2, który zajął 3 miejsce w moim rankingu. Kebab jest tam niezwykle dobry, wybór szeroki i co jest jego największą zaletą jest chyba zawsze czynny xD Raz nawet od ósmej rano wszedłem tam bo wiadomo że kebab z rana jak śmietana. Ceny są nieco tańsze niż u konkurencji na przeciwko, jednak wadą lokalu jest jego położenie. Znajduje się ona jakby w cieniu swojego sąsiada i wielu ludzi przychodzących zjeść Kebab wybiera właśnie ten przy Narutowicza 2. Niemniej uważam, że nieco lepiej "kebs" smakuję w tym lokalu i bardzo serdecznie Wam polecam.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   kebabywlodzi
   Czas publikacji:
   wtorek, 07 maja 2013 21:42
 • piątek, 03 maja 2013
  • 3.MIEJSCE ZAJMUJE DONER KEBAB PRZY ULICY NARUTOWICZA 2!

    Doner Kebab ulokowany na rogu ulic Piotrkowska/Zielona jest czynny od południa do późnej nocy czy raczej wczesnego ranka. Bardzo trudno zobaczyć ten lokal zamknięty. Lubię tam przychodzić, posiadam nawet kartę stałego klienta i muszę powiedzieć że robią tam naprawdę znakomity kebab. Dobrze upieczona bułka, idealnie pokrojone i także świetnie dopieczone mięso i przede wszystkim duże porcję. Za które trzeba troszkę więcej zapłacić gdyż duży kebab to koszt 12 zł. Jednak kebab zawiera bardzo dużo mięsa a znajdujące się w nim surówki są także bardzo smaczne. Karta stałego klienta upoważnia do tego aby podczas 6 kupionego kebsa dostać za darmo dowolny napój a 12 zakupiony posiłek upoważnia, ze możemy sobie zażyczyć dowolne danie za darmo. Bardzo dobra lokalizacja sprawia, że jest to miejsce cieszące się dużą popularności i wielu Łodzian uwielbia jeść kebab właśnie tam.

    

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   kebabywlodzi
   Czas publikacji:
   piątek, 03 maja 2013 15:36
 • czwartek, 02 maja 2013
  • KEBAB HOUSE

   4 MIEJSCE W MOIM RANKINGU ZAJMUJE KEBAB HOUSE!

   Kebab House mieszczący się przy ulicy Piotrkowskiej 91 to miejsce w którym można napić się i najeść w dobrej cenie. Lokal jest dwupiętrowy, miejsc jest bardzo dużo a mimo to w wieczornych porach zawsze są tu tłumy ludzi. Nie bez przyczyny, w Kebab Housie jest bardzo przyjemnie, przestronnie i wygodnie. Obsługa bardzo miła, zawsze dojdzie do nas uśmiechnięta kelnerka aby nas obsłużyć. Oprócz tego, że jedzenie jest w dobrej cenie wyróżnia się naprawdę dobrym smakiem. Za 10 zł można już zjeść dobrego kebaba. Mimo, że w menu jest sporo dań w sporo wyższych już cenach to większość klientów przychodzi tu głownie aby zjeść kebsa i napić się piwka. Drobnym minusem jest czasami zbyt głośna muzyka, która może przeszkodzić w komfortowej rozmowie w kilka osób. Ogólnie podsumowując bardzo lubię ten lokal, często w nim bywam ze znajomymi i mogę Wam szczerze polecić to miejsce jeśli chcecie nie tylko zjeść dobrego kebaba ale też dłużej posiedzieć w fajnym miejscu jakim niewątpliwie jest Kebab House.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „KEBAB HOUSE”
   Tagi:
   Autor(ka):
   kebabywlodzi
   Czas publikacji:
   czwartek, 02 maja 2013 13:10
 • niedziela, 28 kwietnia 2013
  • Doner Kebab

   Lokal mieszczący się przy ulicy Piotrkowskiej 84 jak wskazuje jego nazwa specjalizuje się w przygotowaniu kebabu. Jednak kiedy pierwszy raz odwiedziłem ten lokal to nie z zamiarem zjedzenia tylko z posiedzeniem sobie przy piwku i obejrzeniem meczu. Ponieważ był tam telewizor, tanie piwo. Na drzwiach już była informacja, że piwo w cenie 3,90 zł co było najtańszą opcją na całej ulicy. W jaki sposób to może się temu lokalowi opłacać?-pomyślałem. Odpowiedź na to pytanie przyszła po kilkudziesięciu minutach kiedy pijąc piwko poczułem rosnący apetyt i ten cudowny zapach kebaba. Nie potrafiłem dłużej ze sobą walczyć i zamówiłem kebsa w kanapce. Nie wiem czy ten kebab był aż tak dobry, czy ja tak wygłodniały ale bardzo pozytywnie mnie zachwycił. Smakował wspaniale, cena była dosyć niska-ok. 10 zł. Polecam Wam to miejsce jeśli chcecie skosztować kebab, jednak kiedy zamierzacie wypić tylko piwko to wiedzcie że na samym piciu się nie skończy. Ten zapach skusi każdego :)

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   kebabywlodzi
   Czas publikacji:
   niedziela, 28 kwietnia 2013 16:51
  • Witam

    Piszę ten blog dla wszelkich miłośników kebabów, którzy chcą się dowiedzieć gdzie warto zjeść kebsa w Łodzi. Jest kilka naprawdę fajnych miejsc i według swoich doświadczeń i zwiedzonych miejsc mogę wyróżnić najlepszą moją 5 lokali. Jednak w tej klasyfikacjo oceniam tylko i wyłącznie smak i stosunek ceny do jakości.

   5 miejsce zajął Doner Kebab przy u. Piotrkowksiej 84

    

   W kolejnym wpisie opiszę swoje wrażenia na temat właśnie tego miejsca i zjedzonego tam kebaba

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   kebabywlodzi
   Czas publikacji:
   niedziela, 28 kwietnia 2013 16:44